Motoryzacja Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
SOBOTA 21 kwietnia 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
 
"Sprawca" tej strony
2005-11-28   11:14:45
 
wielko¶ć czcionki: A A A

   

Kto poprowadzi dla Was tę stronę? Przede wszystkim Tomasz Kutkiewicz - wydawca magazynów motoryzacyjnych Polsatu (''Auto Świat TV''), oraz gościnnie Arkadiusz Michlewicz - miłośnik czterech (a także dwóch) kółek praktycznie od kołyski.

Tomasz Kutkiewicz

 Media nie mają dla niego tajemnic. Z wieloletnim doświadczeniem producenta i realizatora programów radiowych i telewizyjnych może podjąć dyskusję na każdy temat związany z opracowaniem i emisją materiałów redakcyjnych. Świetnie się orientuje także w najnowszym światowym systemie przekazywania danych – Internecie.

Spokojny, pozostawia sobie dłuższe chwile do namysłu podczas rozmowy, gromadzi celne argumenty, aby udowodnić swoje racje a jest wtedy nadzwyczaj sugestywny.

Konsekwentny w realizowaniu zamierzeń, dopinguje i motywuje pozostałych członków zespołu dbając, aby wszystkie założenia projektu były należycie wykonane.

Ma doświadczenie w przygotowywaniu telewizyjnych (TV Polsat) programów o tematyce motoryzacyjnej i, co ważne, zna się na samochodach.


Swoje testy gościnnie zamieszcza:

Arkadiusz Michlewicz

 Odwzajemniona miłość do samochodów niemal od kołyski. Za kierownicą pierwszego pojazdu zasiadł w wieku 6-ciu lat. Pojazd był nie byle jaki, bo traktor Ursus C-330. Potem już było bardziej adekwatnie - motorower Komar, motocykl WSK-a (kto je jeszcze pamięta?).

Po jednośladach przyszedł czas na cztery kółka w wydaniu nie traktorowym - Fiat 850 Sport z 1971 roku w siódmej klasie. Arek zapomniał, że nie jest to mimo wszystko wyścigówka i... musiał zamienić Fiata na Trabanta. Silnik Trabanta też nie wytrzymał wyścigowych osiągów. Po dwóch dniach był do wymiany, ale potem było już lepiej. Następny wytrzymał 50 tysięcy kilometrów. Przeskoczenie z Trabanta na Forda Escorta było dla niego tylko formalnością, mimo że miał wtedy tylko 17 lat. Świetnie się czuje za kierownicą każdego samochodu, z tym, że jest fanem niemieckich oraz japońskich produkcji. Nieco z nonszalancją traktuje i francuskie i włoskie auta. Miłość do czterech kółek odwzajemniona, bo pasję zamienił na życie zawodowe.

Wyraża swoje opinie o wszelkiego rodzaju pojazdach w prasie, w radio i w telewizji. A jak wyraża? parę tekstów już jest na portalu a będzie jeszcze więcej!

autor: Bstok.pl

Share